V součastné době je našim hlavním předmětem činnosti vnitrostátní doprava, mezinárodní doprava a spediční služby. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu od osobních vozidel, přes dodávkové vozidla od nosnosti 1,5 tuny a 5 paletových míst (EP) až po návěsová a přívěsová vozidla s nosností 24 tun a 35 paletových míst (EP). Zaměřujeme se zejména na západní státy Evropské unie. Přepravu provádíme vlastními vozidly nebo vozidly smluvních dopravců. Všechna naše vozidla mohou převážet nebezpečné materiály s označením ADR, mimo výbušné a cisternové. Na tento typ ADR materiálu (výbušné a cisterna) můžeme zprostředkovat dopravu od cizích dopravců.  Všechna vozidla mají pojištění nákladu na 1 000 000 Kč.

Máme 18 smluvních dopravců, kteří disponují vozidly s nosností od 3,8 tun až po návěsové a přívěsové soupravy s celkovou nosností do 24 tun a od 5 až po 38 paletových míst (EP). U všech smluvních dopravců zaručujeme pojištění nákladu na 1 000 000 Kč.

V součastné době všechna naše vozidla jezdí pouze pro smluvní firmu, tudíž nejsou použitelná k ostatní přepravě. K ostatní přepravě používáme vozidla od smluvních dopravců.